Cesta věčnou nocí

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-3931-6

Knižní klub (2013) 978-80-242-3931-6 224

Od chvíle, kdy se Árie dozvěděla o smrti své matky, uplynulo už několik měsíců. I Perry už je nějakou dobu Krvepánem a dívka o něm nemá žádné zprávy. Nyní se však mají znovu setkat. Po tomto okamžiku oba nesmírně touží, a skutečně jsou naplněna všechna jejich očekávání. Tedy aspoň zpočátku. Bývalá Osadnice však není Perryho druhy přijata nijak laskavě a kmen se začíná bouřit. Éter bouří každým dnem víc a víc a jediným příslibem bezpečí je Poklidná modř. Je však tento bezpečný přístav skutečný? (Založil/a: Jamesová)

Veronica Rossi Veronica Rossi

kklepkaa
  17. 1. 2014, 16:46
Po delší době mám víc v paměti první díl, ale to neznamená, že by dvojka byla nějak špatná. Autorka skvěle vykreslila psychologii postav. Už se nemůžu dočkat posledního dílu, jak to vlastně všechno dopadne.
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 20:30
Velmi mě mrzí, že tento díl byl podstatně horší než první, ze kterého jsem byla nadšená. Cestu věčnou nocí jsem ohodnotila průměrem a doufám, že třetí to všechno zase vylepší.
Míša.L
  18. 8. 2013, 15:14
První polovina byla dobrá. Skoro pořád se něco dělo a děj rychle ubíhal. Od půlky už to ale tak dobré nebylo. Po dočtení mi příjde, že se v celé knížce vůbec nic zásadního nestalo. A jak už tady bylo řečeno, tento díl bych mohla klidně přeskočit a o nic bych nepřišla.
karkulík
  8. 1. 2014, 20:12
Mě se kniha docela líbila. Líbí se mi styl, jakým autorka píše. :) První polovina - super! Druhá trochu slabší.
!!! Psala jsem do nakladatelství, jak je to s údajným rozdělením knihy na dva díly - tato informace je klamná! Kniha nebyla rozdělena.!!!
Hodnotím 4*. Autorka si "připravila půdu" pro závěrečný díl, na který se velmi těším (mimochodem má vyjít v záři tohoto roku).
Kriztyna
  22. 9. 2013, 14:18
Jak sem se dočetla, rozdělili knížku na 2 části a to byla podle mě chyba, díky tomu je kniha slabší, byl to jenom takový ''zahřívací'' začátek po kterém mělo přijít něco zajímavého, bohužel kniha dřív skončila. Proto taky hodnotím nižším stupněm než předešlý díl.
luca92
  27. 6. 2013, 22:44
no na odpoledně mě knížka zabavila, je velice čtivá a líbí se mi pohled obou postav ale z mého pohledu až se objeví třetí díl může člověk Cestu věčnou nocí úplně vynechat a o nic nepřijde protože se příběh nikam moc neposunul, to jsem nečekala, další díl si přečtu ale už to není velké očekávání jen doplnit happy end

o 14 dní později: dnes jsem vyřešila záhadu proč se příběh nikam neposunul, vina není na straně autorky ale je to hamižností knižního klubu který originál nechal rozdělit na 2 knihy, údajně z důvodu rozsahu, no obrázek si o tom udělejte sami