Strážkyně tajemství

Originální název: Woman of a Thousand Secrets

Alpress - 2008
ISBN: 978-80-7362-653-2

Alpress (2008) 978-80-7362-653-2 424

Ke dvoru vládce Mayů přijde dívka podivné krásy, s pletí bílou jako alabastr. Nezdolná Tonina, která se tam zamilovala do místního hrdiny, však musí jít dál. Po matce zdědila posvátnou knihu, která ukrývá tajemství rodu a jeho budoucnost. Tonina ví, že musí splnit své poslání, proto odhodlaně kráčí vstříc osudu, po cestě plné nástrah, dobrodružství i lásky.

NikDisk
  24. 8. 2015, 19:25
Opět klasická Woodová, pro mě opět jedna z pěkných knih. Mě se tedy četla dobře, napínavý příběh, zajímavě vymyšlený. Pro mě palec nahoru.
Lacikta
  1. 1. 2012, 21:48
Jak píše sova, knížka je moc pěkná a zase hodně zajímavá. Akorát assi první polovina se četla hůř než ten zbytek.. příběh je moc poutavý a člověk čeká co z toho nakonec bude. a dopadne to zase velmi dobře.
Sova
  28. 8. 2011, 13:37
Barbara Wood prostě s každou další knihou dokazuje, jak výborná je vypravěčka. Ale je pravdou, že při čtení této knihy jsem byla překvapená tím, že mi děj jaksi neubíhal. Nějak se mi zdálo,že se nemůžu hnout z místa, ačkoliv už jsem byla v půlce. Začátek byl dobrý,ale někde v prostředku jsem měla pocit, že knihu snad ani nedočtu. Nakonec jsem ráda, že jsem vytrvala, stálo to za to. Poslední třetina a závěr se mi zase už líbily. Ovšem zase typická reálnost některých pasáží, žádné obrušování hran, žádné přikrášlování. Tohle je pro Barbařiny knihy asi společné, i když jsem zdaleka nečetla všechny. Zatím. :-)