Cruel Hoax - Nemilosrdná lež

Cruel Hoax - Nemilosrdná lež

Podtitul: Feminismus a nový světový řád

Originální název: Cruel Hoax: Feminism and the New World Order
Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Bodyart Press - 2013
ISBN: 978-80-87525-15-9

Bodyart Press (2013) 978-80-87525-15-9 237

Henry Makow patří se svým židovským původem do zvláštní skupiny autorů konspiračních teorií. V této knize zmiňuje často již známá fakta z oblasti konspiračního "sci-fi" , ostatně to můžete zjistit z jeho slov:

"ŽIJEME V ÉŘE ÚPADKU, která požaduje snadná řešení. Na tohle svinstvo neexistuje rychlý lék. Už po 300 let podrývají bohaté a mocné skupiny lidskou rasu. Satanský kartel centrálních bank nás postupně degraduje a kolonizuje. Naši "vedoucí představitelé" vesměs napomáhají našemu zotročení. Lidé vyvolení k tomu, aby razili cestu pokroku v kultuře, politice a velkém podnikání, jsou v horším případě zrádci, zločinci a úchylové a v lepším případě oportunisté a hlupáci. Účelem současné prosperity je udržovat nás spokojené a tvárné.
Je to bitva o rozum a duši lidstva. V předních liniích stojí rodina, rasa, náboženství a národ. Musíme naše rodiny, přátelé a sousedy učit. Naši spoluobčané jsou dobromyslní lidé, kteří byli podvedeni. Jsou spícím obrem, jenž čeká na své probuzení. Braňme naši kolektivní identitu a všemi zákonnými prostředky se vzepřeme tyranii. Když se pokusí pravdu zakázat ("hate speech"), budeme vzdorní. Jediné, na čem záleží, je pravda; jedině pravda nás zachrání. Luciferáni spoléhají na podvod a lež. Události z 11. září jim sňaly masku. Miliony lidí si začínají uvědomovat příšernou skutečnost. Odvážní lidé se ozývají. Objevují se zběhové. Konečně je tady protestní hnutí, které nesponzoruje vládnoucí špička. Nakonec přijde vlna, která odpůrcům Božím ukáže, zač je toho loket. Každý z nás má zvláštní dar." (Založil/a: Keatin)

Henry Makow Henry Makow
*12.11.1949