Strach z temnoty

Originální název: Fear the darkness
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Levné knihy KMa - 2013

Levné knihy KMa (2013) 328

Caine se může považovat za šťastného: splnil se jeho sen a stalo se nemožné - obyčejný pes se změnil v čistokrevného vlkodlaka. A navíc potkal nejúžasnější ženu, které není odporný, ba dokonce se zdá, že ho potřebuje. Toto štěstí zatím nekalí skutečnost, že Cassandra je nejhledanější ženou na světě. Po jediné prorokyni, schopné číst vize, pátrají nejenom král vlkodlaků a král upírů, ale také Temný Lord.. Chce Cassie donutit, aby mu věštila slavný návrat na zem, vítězství ve válkách... Proti Cassie stojí mocný nepřítel. Jedna z jejích vizí jí ukáže stěnu - pevnou hradbu postavenou proti moci Temného Lorda. Správně podobenství pochopí a Temný lord je zahnán z tohoto světa - kam...? (Založil/a: hanagrey)

Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 14:01
Obměna postav, ale pořád to jde podle jedné šablony a mě napadá, jestli sama autorka nemá nějaký podobný problém. Jinak mystický svět jede v zaběhnutých kolejích.