Ovládněte svůj metabolismus

Ovládněte svůj metabolismus

Podtitul: 3 tajemství stravy pro přirozené vyrovnání hladiny hormonů a svůdné a zdravé tělo

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

ANAG - 2013
ISBN: 978-80-7263-809-3

ANAG (2013) 978-80-7263-809-3 272

Vypadá to, jako byste se svým tělem přímo sváděli boj o to, aby zhublo byť i jediné kilo nebo aby si udrželo současnou váhu? Uznávaná expertka na zdraví a fitness Jillian Michaels na tom byla podobně. Proto oslovila významné odborníky na metabolismus a zjistila, že po dobu několika let nevědomky poškozovala svůj endokrinní systém.

Třífázový plán hubnutí podle autorčiny vlastní zkušenosti Poté, co Jillian Michaels dokázala svůj metabolismus upravit, rozhodla se podělit o to, co se naučila, a sestavila tento jednoduchý třífázový plán, který podpoří všechny „hubnoucí“ hormony (včetně přátelských růstových hormonů, testosteronu, dehydroepiandrosteronů, a ne tak přátelských: inzulínu, cortisolu a nadbytečného estrogenu) a upraví jejich množství na optimální.

Je potřeba vyloučit nevhodné potraviny a zařadit do jídelníčku ty prospěšné Díky knize se naučíte, jak z diety vyloučit nevhodné potraviny, jak opětovně zařadit pokrmy, které aktivují geny schopné spalovat tuky, a jak znovu obnovit energii a hormony pro snadné hubnutí. Jillian Michaels nabízí množství informací včetně nákupního seznamu, jak jíst energeticky vydatné jídlo pro vytvoření zásob energie, chytré tipy pro jídlo mimo domov, rychlé a jednoduché recepty. (Založil/a: Kůstka)

Jillian Michaels Jillian Michaels
*??.??.1974

Mariska van Aalst Mariska van Aalst

katheriin
  28. 2. 2014, 22:25
Zaprvé jsem se dozvěděla, co je to ten metabolismus. Vůbec jsem netušila, že je to taková velká chemická laboratoř složená z hormonů.

Další kvanta se dozvíte v knížce a navíc se dozvíte proč to tak je. Jillian umí všechno úžasně vysvětlit i laikům. Moc se mi taky líbí, že zná tyhle věci z vlastní zkušenosti. Jako dítě měla nadváhu, pak začal kolotoč diet a naprosto zničený metabolismus, kdy třeba přestala cvičit a přibrala sedm kilo.