Pramen radosti

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Karmelitánské nakladatelství
ISBN: 978-80-7195-588-7

Karmelitánské nakladatelství 978-80-7195-588-7 211

"V době, kdy závratnou rychlostí ubývají zdroje energie, vyvstává naléhavá nutnost se přeorientovat na neustále obnovující se energii: na radost z Boha, kterou nic a nikdo nemůže nikdy vyčerpat. Vždy a bez přestání z něj budeme těžit sílu, odvahu, radost ze života."V této knížce nechám ještě více než ve svých předchozích publikacích mluvit ostatní. Nechám zaznít množství hlasů všech dob, aby každý ve své tónině zazpíval vlastní chvalozpěv na božskou radost." (Z autorova úvodu). Radost se ztrácí ze života lidí, šíří se skepse, smutek, deprese, beznaděj, zoufalství. Náš svět zasáhl smrtelný virus smutku až beznaděje. Kde se skrývá nebeská radost, která sestoupila na naši zem? Ona božská radost, jež se stala člověkem? Kniha Daniela Ange nás zavede do dvanácti zahrad, kde klíčí, pučí a rozkvétá radost. Odhalí nám, jak tuto nesmrtelnou radost hledat a nacházet. Budeme číst vlastní úvahy autora o křesťanské radosti i citáty mnohých osobností. (Založil/a: gogo26)