Avengers: Na ostří nože

Avengers: Na ostří nože Originální název: Avengers Standoff
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Hachette Fascicoli - 2013

Hachette Fascicoli (2013) 164

Od chvíle, kdy byl tým Avengers založený, neodmítl nikdy jeho klíčový člen, Thor, přijít svým spolubojovníkům na pomoc. Když se však v ohrožení ocitnou jeho vyznavači, musí si bůh hromu vybrat mezi povinnostmi nejvyššího asgardského vládce a zakládajícího člena Nejmocnějších hrdinů Země. Ve chvíli, kdy se konflikt vyhrotí, zasáhne proti svému božskému příteli neporazitelný Iron Man. Situace se dostává na ostří nože!

Kniha obsahuje komiksy původně vydané jako THE AVENGERS Vol. 3 č. 61-63 a 76, THOR č. 58 a IRON MAN č. 64. (Založil/a: Miss Utahraptor)

Gustik5
  11. 1. 2015, 14:24
Souboj mezi Thorem a Iron manem byl fajn, potud to by ještě celkem uzavřený příběh. Ale vše, co se týkalo pro mne mimochodem naprosto neznámého Jacka of Hearts bylo prapodivné a nanejvýš zbytečné, jelikož se pokračování příběhu v české verzi nejspíš nedočkáme. Potěšilo Starkovo hláškování na účet von Dooma. Fiktivní zemi "Slokovii," či jak to bylo, si autoři mohli odpustit.
NinadeL
  26. 1. 2014, 2:33
Zajímavý výběr, ve kterém se střetátá Iron Man proti Thorovi a Avengers se mezitím snaží pomoci Jackovi of Hearts. Samostatné díly Thora a Iron Mana mi nepřišly tak dobré jako samotní Avengeři.