Dopisy Johna Lennona

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Levné knihy KMa - 2012
ISBN: 978-80-7309-055-5

Levné knihy KMa (2012) 978-80-7309-055-5 400

Sebrané dopisy Johna Lennona přátelům, členům rodiny, kolegům i novinářům. Předmluvu napsala Yoko Ono. (Založil/a: huttershofen)

Hunter Davis Hunter Davis

John Lennon John Lennon
*09.10.1940 - †08.12.1980

Ramirez85
  1. 3. 2014, 20:07
Jakožto velký fanoušek The Beatles mám radost z každé publikace pojednávající o této nejslavnější kapele všech dob, o to větší z každé, která je OPRAVDU od samotných Brouků. Dopisy (a pohlednice a vzkazy), které ve svém životě John napsal, ukazují, jak moc zajímavou a komplikovanou osobností tenhle muzikant byl. Přestože jsem měl chvílemi skoro až voayeurský pocit (některá z těch psaní jsou docela osobní), jsem rád, že jsem mohl Johna vidět a 'poznat' zase z jiné stránky.
huttershofen
  31. 5. 2013, 11:35
John Lennon takový, jaký jistě opravdu byl, chvílemi milý a vtipný, chvílemi ukřivděně kousavý i zlý. Téměř vždy spontánní, vždy upřímný. Je to takový dosud chybějící střípek do světa Beatles (jeho dopisy nikdy dřív nevyšly).
Evina Kalousová
  25. 9. 2016, 10:23
John Lennon je osobnost hudebního světa, která už nikdy nebude. Nikdo ho nemůže nahradit. V této knize je všechno - od jeho dětství, přes vzlet a pád Beatles až po jeho vztah s Yoko a jeho tragickou smrt. Po přečtení této knihy ho vidím úplně jinak než doposud.
ElPajo
  25. 10. 2013, 20:43
Jsem fanoušek Beatles. Obrovskej fanoušek. A vždycky jsem Johna měl za takovýho nějakýho tydýta, připadal mi, že je trošku mešuge. Připadal mi jako pozér, kdo způsobil rozkol v kapele. Ale ve chvíli, kdy se mi dostala knížka s jeho dopisy do ruky jsem měl možnost se přesvědčit o naprostém opaku. Díky ní jsem zjistil, jaký doopravdy byl, jak se cítil, jak vnímal věci kolem sebe. S čistým svědomím můžu říct, že mi otevřela oči.