Nebojte se

Nebojte se

Podtitul: Představte si život beze strachu

Originální název: Fearless: Imagine Your Life Without Fear

Návrat domů - 2013
ISBN: 978-80-7255-285-6

Návrat domů (2013) 978-80-7255-285-6 168

Zdá se, že každý východ slunce přináší nové důvody ke strachu. Mluví se o propouštění v práci, propadu ekonomiky, konfliktech na Blízkém východě, změnách ve vládě, ztrátách na trhu s bydlením, zvyšování globálního oteplování. Mor naší doby, terorismus, je odvozen od slova teror. Strach jako by si na sto let pronajal sousední dům a otevřel si tam úspěšný obchod.
Krutý a obrovský strach nás všechny zahání do vězení s odemčenými dveřmi. Nebylo by dobré toto vězení opustit?
Představte si, že by váš život byl strachem nedotčený. Co kdyby vaší prvotní reakcí na ohrožení byla víra, a nikoli strach? A kdybyste si na srdce mohli přiložit magnet, který by z něj vytáhl poslední zbytky hrůzy, nejistoty či pochybností, co by vám v srdci zůstalo? Představte si den, jen jeden den, kdy byste mohli více věřit a méně se bát. Dokážete si představit svůj život beze strachu? (Založil/a: Kůstka)