Tušení zla

Tušení zla Originální název: Tušení zla

Daranus - 2008
ISBN: 978-80-86983-50-9

Daranus (2008) 978-80-86983-50-9 152

Tedd Carter brutálně zavraždil pět žen, ale policie nikdy neodhalila jeho motiv. Ne všechny informace zjištěné při pitvách se však dostaly na veřejnost. Obyvatelé městečka Beckstone po jeho smrti spokojeně pokračují ve svých životech, aniž by tušili, že se přímo před jejich očima rozpoutává ďábelská hra, ve které mají všichni důležitou roli.
Rok po Teddově smrti se do Beckstone vrací jeho tehdejší dívka Joanna a společně se svým novým přítelem a krůček po krůčku odhalují šokující tajemství.

Kdo byl Tedd Carter?
Kdo byly všechny ty mrtvé ženy?
Kdo byl vrah a kdo oběť?

Hra začíná… (Založil/a: Noe)

Emmilli
  8. 8. 2014, 15:56
Rychla ctiva a hlavně je tam nepredvidatelny konec vic o knize rict nemuzu osobne me nezaujala ale to bude tim ze mam rada spis detektivky
Lucievach
  14. 10. 2011, 19:54
Po knize jsem sáhla v tušení detektivky, nevšimka jsem si, že jde o horor, který není zrovna mým oblíbeným žánrem. Po pár stránkách jsem pochopila o co jde, ale to už mi nedalo a musela jsem knihu dočíst. Byla čtivá, rychlá (nic rozvláčného, ale co byste také chtěli po 152 stránkách) a hlavně ten konec... No nebudu prozrazovat, ale zkuste si tuto knihu přečíst (i pro nefandy hororů), není to zas tak moc stran ;)