Kočka na lovu

Kočka na lovu Originální název: Kočka na lovu

Daranus - 2009
ISBN: 978-80-86983-77-6

Daranus (2009) 978-80-86983-77-6 152

Kočka na lovu je sbírka dvanácti humorných příběhů o vztazích, nevěrách, zoufalých bojích s dietami a nekonečnému ujišťování se, že na velikosti skutečně nezáleží. Zoufalé boubelky, pubertální matky, škodolibé tchýně, nevěrné manželky – ti všichni a mnoho dalších postav knihy vás ujistí, že se život má brát s nadhledem a že je důležité umět se zasmát sám sobě. (Založil/a: Noe)

Medvědi Nespí
  26. 3. 2015, 23:38
Tuto knihu jsem opravdu nepochopila.Co tim autor chtěl říci?? Spíše mi přijde, že má sám nějaký problém, který by si měl nejprve vyřešit.. Kniha je čtivá, ale obsah plytký. Spíše jsem četla protože jsem nevěřila, že to co píše myslí vážně. Kniha v mé knihovně nezůstane.
08adv
  12. 2. 2014, 17:23
Po celou dobu čtení, jsem se snažila pochopit smysl povídek a stále čekala alespoň na jedno místo, které mi něco přinese. Nezdařilo se. Řekla bych, že jsem doteď nečetla nic horšího, i "příběhy" psané životem v jakémkoliv časopisu pro ženy, mají o dost větší úroveň.
Camille
  14. 10. 2013, 19:04
hruza! nerealny, prehnany, vůbec se mi nelíbila :( super nápad napsat vtípne historky o boubelkách, dietách apod. ale tohle se nepovedlo