Čtvrtá oběť

Poprvé vydáno celosvětově: 1994

Moba - 2013
ISBN: 978-80-243-5250-3

Moba (2013) 978-80-243-5250-3 256

Někde uprostřed města sedí vrah a v klidu si sestavuje svůj další plán. Kaalbringen, klidné letovisko, je ovládnuto hrůzou - v rychlém sledu zde došlo ke třem brutálním vraždám. Komisař Van Veeteren musí v sérii vražd najít souvislosti, které ostatním unikají. Jeho největším protivníkem je čas, neboť čtvrtá oběť už se nachází ve zlověstném sevření vraha...
Edice: Severská krimi (Založil/a: al-ma)

W
  17. 12. 2013, 16:22
Během čtení mě zklamalo, že byla unesena inspektorka, ale konečné rozuzlení mě příjemně překvapilo. Hodně se mi líbily myšlenky komisaře Van Veeterena a celkově byly vnitřní monology postav zajímavým spestřením knihy.
mitulka
  5. 8. 2013, 22:21
Další z řady detektivek, které postrádají napětí, ale přesto svým koncem ohromí. Aspoň se to tak stalo u mě.
CizekJ
  26. 6. 2016, 13:57
Byl jsem velmi překvapen. Sám jsem si knihu koupil dle popisů a že byla v akci. Takže jsem až takové očekávání neměl. Ale to jsem nejen autorovi, ale i dílu velmi uškodil. Opravdu velice vkusné dílo, které vás pohltí. A rozuzlení mě dosti překvapilo. Ale to asi u každé krimi... Doporučuji, skvělá kniha, která se rychle a svižně čte.