Údolí slz

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-685-5

Baronet (2013) 978-80-7384-685-5 392

Každý má nějaké své tajemství... Mladá krásná soudkyně. Těžce pracující číšnice. Pohledná studentka. Některá mají zůstat nevyslovena. Každá oběť je jiná… ale jednu hrůznou věc mají společnou… Rafinovaný sériový vrah prochází ulicemi Seattlu. Hledá svou další oběť. Vytváří pomník šílenství a sestavuje ho z jednotlivých obětí… kus po kusu… kost po kosti… (Založil/a: al-ma)

Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 21:27
Kniha byla pro mě zvláštní už jenom samotným prostředím, ve kterém se odehrávala. Byla čtivá, napínavá, ale přesto jsem občas měla pocit, že mi od ní myšlenky dokážou utíkat. Naopak některé stránky jsem doslova hltala. Jedna drobná věc, která mi vadila, byly občasné chyby v textu.
joeblack
  18. 4. 2015, 8:40
Krásně propracovaný thriller z chlapeckého tábora, kde do poslední stránky netušíte ,kdo zde provádí hrůzné rituální vraždy.
Gaspi_CZ
  29. 12. 2015, 8:26
Poměrně čitelný děj, nijak nevybočující s průměrných detektivek. Že bych netušil od poloviny kdo je vrahem? To ani náhodou.
Markchit
  10. 8. 2015, 23:14
knížku jsem koupila úplnou náhodou..a ted vim, ze jsem neprohloupila. Cetla se uplne sama - musim říct, ze me doopravdy bavila. A dej se odehrava v ne docela znamem prostředí - mozna i proto je vic zajimava.. doporučuji