Umění přirozeného vzhledu

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Grada
ISBN: 978-80-247-2718-9

Grada 978-80-247-2718-9 200

Chtěly byste být upravené a krásné každý den? Mnohé z vás jistě odpoví: "No jo, ale co to stojí práce. Stát každé ráno hodinu před zrcadlem zabere moc času..." Nezoufejte. Tea Flak vás doprovodí na cestě za přirozenou krásou, která se skrývá v každé z nás. Stačí ji jen objevit. To, jak vypadáme, ovlivňuje i naše chování a projev. Žádná z nás by však neměla zapomenout, že to platí i obráceně - když máme ze sebe dobrý pocit, vyzařuje to nás a ovlivňujeme tím i pohled ostatních na nás samé. Najednou se zdáme milejší a mnohem přitažlivější. Tomu všemu pomáhá dobře provedený make-up, precizně ostříhané vlasy a padnoucí oblečení. Tea Flak se zaměřila zejména na to první - na make-up. Přináší vám ukázky praktických a velice jednoduchých postupů líčení, pro běžný den. Modelkami se jí na chvíli staly známé české osobnosti, ženy mnoha profesí. Celá kniha je především o individualitách, osobitosti a přirozenosti vybroušené do krásného diamantu. (Založil/a: Jamesová)