Ikar - 2013
ISBN: 978-80-249-2190-7

Ikar (2013) 978-80-249-2190-7 224

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne? (Založil/a: Kůstka)

Morsie
  7. 6. 2013, 14:31
Kniha pro mě byla velké překvapení. Moc nadějí jsem jí nedávala, přece jen společenské romány nejsou šálek mé kávy. O to víc jsem byla překvapená, jak snadno mě kniha vtáhla do děje. A jak hodně mě začala bavit. Místy jsem se opravdu bavila, třeba u táboráku v obýváku, nebo u některých trochu naivních Alexiných myšlenek. Celkově mě ale Manželská smlouva potěšila... A říkám si, že takový obchod by mi taky nevadil.
teola
  3. 8. 2014, 18:56
Váhala jsem s hodnocením, protože jsem si nebyla úplně jistá, zda se mi ta kniha líbila. Nečekala jsem od ní mnoho - jen rozptýlení na jedno odpoledne. Z tohoto pohledu kniha vrchovatě splnila svůj účel - i úsměv mi na tváři vykouzlila. Ale kdyby autorka vynechala pár klišé, udělala by lépe. Ten konec by neobstál nikdy a nikde.
Lucianna
  7. 10. 2014, 19:29
Vůbec nelituju času, který jsem nad touto knihou strávila :-) kniha se příjemně a rychle čte, autorka neztrácí čas zbytečnými popisy. Řekla bych že pro nenáročné čtenáře je to ideální oddechovka :-) Možná se jednou k této knize vrátím.
Adri-Anna
  8. 9. 2013, 15:51
Tuze naivní kniha. Už po přečtení prologu jsem věděla, jak to nakonec dopadne :-) Občas je ale potřeba si u nějaké knihy odpočinout, tahle je k tomu ideální :-)
Lucy Sisk
  28. 2. 2014, 21:32
Jasně, je to jednoduchá kniha na odreagování, která má za následek jediné, mít z toho dobrý pocit. Odpočinout si a zapomenout na každodenní starosti.
smajlinka
  3. 7. 2014, 19:50
Krásná pohádka pro dospělé, i když člověk opravdu celou dobu ví, jak to dopadne. Protože život takový není, tak asi proto čteme o dokonale krásných lidech a dokonalých erotických prožitcích. A tiše závidíme? Asi jo.
Evelýny
  5. 7. 2014, 12:24
Kniha se dobře četla, ale hlubokou myšlenku v ní nehledejte. Děj je naivní, přesto se nad ní bavíte. Skvěle jsem se nad ní odreagovala, pobavila a o tom to je. Do bestselleru to z mého pohledu má hóóóóódně daleko.
kklepkaa
  21. 5. 2014, 11:09
Manželská smlouva je celkem líbivá oddechovka na jedno odpoledne. Rychle se čte a nenudí. V tomto žánru řadím tuto knihu k těm lepším.
spirlice
  18. 9. 2013, 18:52
Impulzívní majitelka knihkupectví Alexa Maria McKenzie má jeden dost závažný problém. Je bez peněz, ale má doma knihu kouzel. Proto se rozhodla použít magii a vyslovila kouzlo přivolávající lásku. Ovšem nikdy neměla v plánu přivolat si staršího bratra nejlepší kamarádky - mocného muže, který ji už jednou zlomil srdce. Dá se očekávat, že jestli kdy dojde k sňatku, bohatý muž bude vyžadovat manželskou smlouvu. Budoucnost ale zcela předčí její očekávání...

Multimilionář Nicolas Ryan vůbec nevěří na instituci zvanou manželství. Manželka je to poslední, co by ve svém životě chtěl. Ale pokud chce zdědit a vést otcovu korporaci, potřebuje mít manželku. A potřebuje ji rychle. Když zjistí, že sestřina kamarádka z dětství má těžké finanční potíže, nabídne Alexe výhodnou nabídku. A spolu s ní i manželskou smlouvu.
Astonius
  4. 10. 2013, 14:41
Po knize jsem sahala s představou romantiky a románu pro ženy. No nevím, i když na přebalu knihy je poznamenáno, že jde o spisovatelku erotických romancí, nějak jsem nečekala, že v knize bude té erotiky tolik, takže člověk nejprve četl stále dokola o tom, co by ti dva neskutečně krásní a dokonalí lidé spolu dělali, kdyby mohli - a v druhé části četl téměř stejné popisy toho, co dělají, když už mohou.... Děj týkající se "manželské smlouvy" jen tyto popisy okrajově doplňoval, aby k nim byl nějak dán důvod. Zřejmě jsou takovéto knihy po vyrojení série 50 odstínů "čehokoli" velmi módní, ale prostě to není čtení pro mě.... Nakonec jsem se tedy dočetla až ke šťastnému konci, jehož vygradování člověk dokázal odhadnout prakticky od začátku.
Dumbicek
  18. 11. 2015, 9:55
Moc jsem od této knihy neočekávala. Splnila požadavek pěkného rozptýlení na deštivé odpoledne. Nenadchla ale určitě ani neurazila. I když ten konec mi přišel trochu přitažený za vlasy.
Afire
  21. 9. 2013, 19:22
I když se dá odhadnout vývoj, ze začátku příjemné napětí, hodně prostoru pro představivost, jak bych se asi cítila v hrdinčině kůži a u závěrečných stránek jsem hýkala smíchy nahlas. Stojí za přečtení, zvládnete to za jedno odpoledne.
LaBomba
  2. 11. 2013, 12:52
Příjemná oddechovka, určitě stojí za přečtení. Když nic jiného, alespoň se u toho člověk občas zasměje a za to to stojí.
Samie
  8. 9. 2013, 15:58
Výborná kniha. Původně jsem si myslela, že to bude další nesmyslný román, ale kniha mě velmi mile překvapila. Jsem ráda, že jsem si jí koupila :-) Doporučuji, je to krásná oddechovka :-)
Mickey123
  27. 11. 2016, 12:19
Jednoduché čtení, v které nemusí člověk přemýšlet, knížka vhodná když člověk potřebuje vypnout. Za mě dobrý
mmanourova
  27. 6. 2016, 14:18
Knihu jsem zhltala za pár hodin a velmi mile mě překvapila. Musím říct, že jsem se u ní nemálo zasmála. Ideální knížka na odreagování a vykouzlení úsměvu. :)
123.Iveetka
  24. 11. 2014, 11:23
Nenáročná kniha na rozptýlení, předvídatelná, ale dobře se četla, měla spád. Dobrá víkendová oddychovka.
charlotte5
  3. 2. 2014, 22:31
Souhlasím, skvělá knížka :) Bála jsem se,že to bude další ze série "Fifty", což už začíná být trochu ohrané a o ničem, ale Manželská smlouva, super. Přečetla jsem jí jedním dechem :)
lupenova
  9. 8. 2013, 8:18
Moc pěkná kniha. Četla se prakticky sama. Autorka se nezabývá tolik popisováním okolí a věcí, ale spíš se věnuje ději, za co má u mě velké plus.