Klíče ke komunikaci s anděly strážnými

Klíče ke komunikaci s anděly strážnými

Fontána - 2013
ISBN: 978-80-7336-679-7

Fontána (2013) 978-80-7336-679-7 206

Podle římského katechismu svěřila Božská prozřetelnost andělům ochranu nad lidským druhem. Pověřila je, aby neustále bděli nad všemi lidmi a chránili je před nebezpečenstvími, která bys je mohla ohrožovat. Stejně jako rodiče dávají své děti na starost pečovatelům, když vidí, že se děti vydávají na těžkou a nebezpečnou cestu, tak i nás každého na naší cestě, po níž všichni kráčíme k nebeským výšinám, svěřil Bůh, náš Otec, do rukou anděla. Jeho pomoc a ostražitost nám má pomáhat unikat před nástrahami potají připravovanými od našich nepřátel, odrážet nejhorší útoky namířené proti naší osobě, abychom neustále kráčeli po rovné cestě, po cestě vedoucí do nebes. Pojďte se na stránkách této knihy seznámit s tím, kdo jsou tito andělé a jakými způsoby lze s nimi komunikovat. Dozvíte se tak, jaké anděly vzývat v té či oné situaci, v níž se ocitnete, a jaké modlitby jim věnovat, abyste dokázali plně využívat jejich vedení. (Založil/a: al-ma)