Deník šílené milenky

Deník šílené milenky Originální název: Deník šílené milenky

Motto - 2006
ISBN: 80-7246-338-1

Motto (2006) 80-7246-338-1 169

Další příběhy Xénie a jejích už téměř dospělých dcer. Xénie je po rozvodu s Petrem jakoby znovu na začátku, cítí se svobodná a mladá, ale musí se s novou situací naučit žít. Zažívá opět spoustu tragikomických situací a ještě řeší záhadu objeveného rodinného klenotu - textu, který je psaný podivným jazykem. (Založil/a: marta-b)

Steak
  24. 8. 2016, 17:36
Četla jsem kdysi Deník šílené manželky a nepřišlo mi to špatné (tenkrát mi ale bylo nanejvýš patnáct), tak jsem se rozhodla přečíst si Deník šílené milenky. A bylo to šíleně nudné. Vydržela jsem u toho poměrně dlouho, stálo mě to mnoho sil, nakonec ale kniha stejně letěla nedočtená někam do kouta.
jana80
  13. 1. 2012, 12:53
tato kniha se mi vůbec nelíbila. stálo mě to hodně přemáhání abych ji vůbec dočetla. a také mě odradila přečíst si jakékoliv další dílo od této autorky
skranak
  6. 9. 2013, 15:33
Chtela jsem si od teto autorky precist vsechny knihy,ale tahle me odradila. Hruza,nedala se ani precist do konce,prijde mi,ze je psana pro nactilete pubertacky. Strasna slatanina. Dalsi knihy vzdavam. Ztrata casu.
matylda86
  13. 3. 2011, 18:58
Z této knihy mám smíšené pocity. Příběh sám o sobě by byl docela zajímavý, kdyby děj nebyl prokládán nesmyslnými schizofrenickými pasážemi. Čekala jsem od této knihy víc.
dedede
  26. 8. 2016, 5:36
Tak tato kniha se mi vůbec nelíbila. Kdybych si ji nevzala na dlouhou cestu autobusem, tak ji ani nedočtu.
mejdylko
  21. 3. 2016, 17:06
Hrůza... přečetla jsem asi 6 stránek a pak to vzdala. Vůbec jsem to nepochopila a ani mě to nevtáhlo do děje. Každý další odstavec bylo jen utrpení. Knihu vrátím a od autorky si už asi nic nepřečtu. Tohle byla od ní první a poslední kniha.