Zpráva Nanebevzatých Mistrů

Zpráva Nanebevzatých Mistrů

Podtitul: Jste duchovní bytosti v lidském těle

Fontána - 2013
ISBN: 978-80-7336-184-6

Fontána (2013) 978-80-7336-184-6 167

Autor knihy Nic v této knize není pravda, ale přesně tak to je a Něco v této knize je pravda…píše otevřeně o duchovních a filozofických dopadech ohromujících témat z jeho prvních dvou knih a ukazuje, jak můžeme znovu získat svá práva jakožto duchovní bytosti. Kvalifikovaný regirther a hledač pravdy vytvořil skvělou syntézu praktického vhledu, věčné moudrosti, historických faktů a provokativních spekulací. V knize Jste duchovní bytosti v lidském těla nás zve, abychom uvážili: Že můžeme posunout svou identitu od lidské oběti k duchovnímu mistrovství. Že je Jednota Bytí skrytým poselstvím všech světových náboženství. Že tajný kód objevený izraelskými vědci v prvních pěti knihách Bible může obsahovat celý obsah Akašických záznamů. Že geneticky pozměněná rasa zvláštních dětí označovaných jako „indigové děti“ je už přítomna na Zemi, aby nás vedla k vyšším úrovním vědomí. Že už jsme mohli projít do čtvrté dimenze. To vše, plus další zprávy o Sírianech, Marťanech, australských domorodcích, současných Mayích a těch, co přežili pád Atlantidy do dnešních dnů. (Založil/a: al-ma)