Divnovlásky

Divnovlásky Originální název: Divnovlásky

Eroika - 2005
ISBN: 80-86337-46-4

Eroika (2005) 80-86337-46-4 177

Knížka o osudu Xénie a jejích dvou dcer, Kristýny a Justýny, volně navazuje na román Deník šílené manželky Ireny Obermannové. V tomto dalším setkání s hrdinkami příběhu je Xénie už 4 roky rozvedená a snaží se prokousat životem matky-samoživitelky, jak to jde. Má tři zaměstnání, obě dcery v pubertě a nezměrnou touhu najít nějakého toho dokonalého muže, který by se k ní hodil. (Založil/a: marta-b)

Rames
  17. 11. 2016, 14:43
Velké zklamání, mám ráda Ivanku Devátou , Betty MacDonaldovou mám dokonce v oblíbených, ta tento styl psaní odstartovala . Příběh ale musí mít náboj, něco co ženu ,předpokládám že toto čtou jen ženy, pobaví nebo rozpláče popřípadě potěší.
Celé to připomíná deník, který si autorka sepisovala pro uvolnění napětí ve své duši a z nedostatku skromnosti se rozhodla to vydat.
Jana Doleželová
  23. 5. 2016, 18:42
Kniha je v porovnání s filmem dost jiná, nudnější. Čte se rychle,ale už bych se k ní nevracela. Za mě je film výjimečně lepší, k tomu se vracím ráda.
petik.vety
  13. 12. 2012, 21:21
Originální myšlenka knihy jí donáší někam trošku jinam. Pěkná kniha, která se dobře čte, ale občas se člověk musí pozastavit nad dcerkami hlavní autorky... Ale jo, stojí za přečtení.