Jděte po schodech

Podtitul: 7 kroků ke skutečnému úspěchu

Grada - 2013
ISBN: 978-80-247-4591

Grada (2013) 978-80-247-4591 200

Jezdíte raději po eskalátorech, nebo chodíte po schodech? Volíte nejpřímější možnou cestu ke svému cíli, nebo postupujete rozvážně, krok za krokem? Nepříjemné záležitosti, které není nutné řešit hned, ještě na chvíli odložíte, nebo se jim postavíte a vypořádáte se s nimi okamžitě? Dnešní svět nabírá na rychlosti a ze všech stran se nás snaží přimět využívat jeho zkratek, únikových cest a "snadných" řešení. Učí nás věřit, že úspěchu a bohatství dosáhneme přes noc a přebytečných kil se zbavíme díky pěti minutám denně. Ale vážně tomu věříte?
Skutečná cesta k úspěchu v kariéře, financích, budoucnosti i v osobním životě, vede právě přes ty překážky, které zrovna vůbec nemáme chuť překonávat. Co s tím? Řešení vám autor předkládá v této knize - vystoupá s vámi po schodišti až nahoru, jeden stupeň po druhém, a začne u základního pilíře tohoto "schodiště", u sebekázně. Naučí vás na nepříjemnosti a překážky nahlížet z jiných úhlů, což vám usnadní jejich zdolávání. Ukáže vám cestu k novému způsobu myšlení a vnímání světa, vašeho okolí a především sebe sama. Váš život se nezmění sám od sebe jen díky tomu, že si přečtete tuto knihu. Ale pokud se zařídíte podle postupů a rad Roryho Vadena, docela jistě ve vašem životě dojde k velkým zvratům a budete moci znova oživit dávno zapomenuté sny a cíle. (Založil/a: Kůstka)