Podtitul: Kdy, jak a proč

Grada - 2015
ISBN: 978-80-247-5549-6

Grada (2015) 978-80-247-5549-6 168
Grada (2013) 978-80-247-4121-5 112

S koučováním se takříkajíc "roztrhl pytel". Koučuje se vedení zaměstnanců, rozvoj učitelů, výchova dětí, prodejní výsledky, sport, vyváženost "rodina-práce", a dokonce i sex. Koučovat můžeme svého šéfa, kolegy, zaměstnance, manžela, děti i sami sebe. Nemůžeme se proto ani divit, že když se řekne kouč, tak hodně lidí zpozorní: "Kouč - aha, to je ten ‚chytrák', co nám nic neřekne, pořád se nás bude ptát a nakonec za to chce zaplatit?" Koučování není všelék, ale je dobré si uvědomit, že se jedná o účinný způsob řízení, který nám může hodně pomoci. Stačí jen uplatňovat jej na správných místech a u správných lidí. Inspirujte se proto v právě aktualizované a doplněné knize Koučování - kdy, jak a proč. Obohatí váš rejstřík práce s lidmi, pochopíte díky ní hlavní principy koučování a naučí vás naplňovat je v každodenní praxi. Přejeme vám mnoho úspěchů při praktickém koučování a řízení. (Založil/a: Kůstka)

Michaela Daňková Michaela Daňková