Hořké tajemství

Alpress - 2002
ISBN: 80-7218-731-7

Alpress (2002) 80-7218-731-7 232
Alpress (1998)

Strhující příběh šestnáctileté Mary, která žije v přísně katolické rodině v malém americkém městě. Když jí lékař sdělí, že je těhotná, považuje to Mary za nesmysl, neboť je dosud panna. Od chvíle, kdy se však její těhotenství prokáže, jí nikdo nevěří a začíná doslova štvanice ze strany rodičů a hlavně faráře. Teprve nestranný lékař zjistí, že Mary může mít pravdu. Obává se však jiné věci: co vlastně v Mary vyrůstá?

Tojaheva
  16. 2. 2016, 9:28
Knížku jsem dostala v pubertě od rodičů a i přes to, že se mi do ní ze začástku vůbec nechtělo, příběh mě vtáhnul do sebe a já ji nakonec přečetla jedním dechem.
niknikita
  20. 12. 2015, 9:02
Docela divná kniha, ale prolistovala jsem se jí, takže na posledních stránkách jsem konečně poznávala Barbaru Wood. Rozhodně se k tomuto příběhu víckrát nevrátím.
NikDisk
  24. 8. 2015, 20:03
Zajímavá kniha, která poukazuje na to, jak církev byla mocná. Neumím si představit, jak to pro Mary muselo být velice těžké, když jí nikdo nevěřil. Pěkná kniha, doporučuji přečíst.