Babičku potrkal jelen aneb co tomu říkáte, doktore?

Babičku potrkal jelen aneb co tomu říkáte, doktore? Originální název: Babičku potrkal jelen aneb co tomu říkáte, doktore?
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Galen - 2012
ISBN: 978-80-7262-842-1

Galen (2012) 978-80-7262-842-1 212

S texty našeho předního psychiatra, MUDr. Radkina Honzáka, CSc., se mohou čtenáři a posluchači setkávat již po řadu let v denním tisku, knižních publikacích, na přednáškách, v rozhlasových relacích a v posledních několika letech i na jeho internetovém blogu. Radkin Honzák patří k autorům, jejichž bezprostřední reakce na události kolem nás jsou vlastně malými psychologickými studiemi. Podávají zasvěcený - ať již kritický nebo shovívavý - obraz dnešní doby, navíc většinou s charakteristickým humorem. Z několika desítek svých populárně vědeckých textů autor spolu s redaktorem Milošem Voráčem vybrali a sestavili knížku esejů, sloupků, komentářů i zamyšlení. (Založil/a: alča87)

Introvert
  16. 2. 2014, 12:43
Když pan doktor Radkin Honzák napíše knihu, jsem si jista, že se nejen něco nového dozvím, ale že se u čtení i pobavím. Píše velmi čtivě o tématech, která tak úplně veselá nejsou. Řekla bych to asi tak - velmi laskavým způsobem ordinuje lidem optimismus. Snad to nevyznělo jako klišé...
Doporučuji.