Kočka: dopadne vždy na všechny čtyři?

Kočka: dopadne vždy na všechny čtyři? Originální název: Do Cats Always Land On Their Feet?

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-798-5

BB art (2010) 978-80-7381-798-5 200

Je moje kočka šílená? Kéž by to bylo tak jednoduché! Vaše kočka je nejspíš úplně normální – v kočičím slova smyslu. Vaše chytrá kočička vás má velice dobře přečtené (koneckonců na vás upřeně civí, když jste na záchodě). Ale jak dobře ji znáte vy? Po přečtení Kočka: dopadne vždy na všechny čtyři? budete vědět, proč se o nás kočky otírají, jak správně držet kočku v náručí, jak dokážou kočky vyskočit na kuchyňskou linku, aniž by potřebovaly sebemenší rozběh, a proč nám koušou svetry. Uznávaní odborníci, zvěrolékař Marty Becker a Gina Spadaforiová, vás zasvětí i do těch nejmenších detailů kočičí duše. Může se stará kočka naučit novým kouskům? To se vsaďte! Čekáte miminko? Není důvod dávat kočku pryč. A co koťátka? Dozvíte se vše, co jste chtěli vědět o kočičím sexu, ale báli jste se zeptat. Naleznete také odpovědi na otázky, které jitří vaši zvědavost: Proč kočkám ve tmě svítí oči? Co způsobuje, že kočky tak blázní po šantě kočičí? Může zvědavost opravdu kočku zabít? Máte otázky? Tato kniha vám na ně nabídne odpovědi. Dopadnou kočky vždy na všechny čtyři? Přečtěte si to! (Založil/a: Kůstka)