Psychologické testy pro kluky a děvčata

Psychologické testy pro kluky a děvčata

Portál - 2001
ISBN: 80-7178-215-7

Portál (2001) 80-7178-215-7 168

Popularizované testy pro mládež od 12 let, ale i pro každého, kdo se chce o sobě dozvědět více, jsou doplněny zajímavostmi o grafologii, náladách, pověrčivosti aj.
I když je kniha určena především dětem od dvanácti let, může se stát zdrojem zábavy a užitku pro každého, kdo se chce o sobě dozvědět něco více. Pomocí zábavných kreativních úkolů stimuluje a zhodnocuje autorka proces sebeobjevování a zvědavost, která je vlastní každému dítěti. Účelem však není změna, ale čistá radost z nacházení sebe sama - kdo jsme, jak to, že jsme takoví, jací jsme a proč je důležité to vědět. Každý test osobního stylu (TOS) je doplněn náměty pro přemýšlení o tématu testu a zajímavostmi o psychologických testech. Osobní styl zahrnuje postoje, názory, přesvědčení, zvyky, způsoby rozhodování, vzpomínky, nápady, pocity a schopnosti. Všechny testy obsahují bodování, srozumitelné instrukce a ohleduplné hodnocení. (Založil/a: Kůstka)

Jonni Kincher Jonni Kincher