Tvář v okně

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Egmont - 1999
ISBN: 80-7186-369-6

Egmont (1999) 80-7186-369-6 256

Tři strašidelné příběhy, plné tajemných a nadpřirozených jevů.

1) Tvář v okně - Jedna přízračná tvář za oknem prázdného starého domu vyvolá sama o sobě strach, ale když se stanete svědky dalších děsivých zjevení, je zřejmé, že uvnitř se děje něco mimo lidské chápání.

2) Vzkazy ze záhrobí - Kdykoliv se nová spolužačka Kate stane terčem šikany ostatních studentů, zasáhnou temné síly z nadpřirozeného světa. Neviditelná ruka píšící tajemné vzkazy na tabuli je pouze jedním z mnoha článků strašidelného řetězce událostí, které se brzy začnou vymykat kontrole.

3) Hodiny zkázy - Ryan se těšil na výlet do Evropy celou věčnost. Vždyť jel do země,kde vyrůstal jeho otec! Alpy však sevřely Ryana v ledové náruči, a to ještě nevěděl nic o dávném prokletí otcova rodu...

Příliš strašidelné - nečti ve tmě!!! (Založil/a: Nikyz)

Buřinka
  7. 10. 2016, 8:41
Knihu tvář v okně jsem četla už 2x (neptejte se mě proč, bylo to s odstupem asi 5let) a pokaždé to bylo čtení k zamyšlení. Osobně nemám ráda horory, kde prvoplánovaně teče krev, ale takové, kde se mohu i (alespoň trošku) zamyslet...Kniha se mi líbila více než knihy např. mistra hororu Stephena Kinga. Nejvíc se mi líbila první povídka podle které se jmenuje celá kniha - Tvář v okně (další dvě jsou: Vzkazy ze záhrobí a Hodiny zkázy - ty mi přišly trochu jako sci-fi.).