Nikdy v životě

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-358-6

BB art (2013) 978-80-7461-358-6 220

Ještě nedávno jsem měla všechno, co si jen dívka může přát: báječné přátele, úžasného kluka, skvělou rodinu. Nikdo z nich ovšem netuší, že jsem odešla – že jsem mrtvá. Moje místo totiž zaujala má znovunalezená sestra-dvojče Emma, která se pokouší vypátrat mého vraha. Spí v mém pokoji, nosí moje oblečení a mé rodiče oslovuje mami a tati. A můj vrah ji sleduje na každém kroku. Ze svého života si toho moc nepamatuju, jen záblesky a krátké okamžiky, takže jediné, co můžu dělat, je pozorovat Emmu, jak se snaží vyřešit záhadu mého zmizení. Ale čím hlouběji proniká, tím víc podezřelých objevuje. Ukazuje se, že jsem se svými přáteli hrála spoustu her – her, které mnoha lidem zničily život. Kdokoli z nich by se mohl chtít pomstít... kdokoli by mohl zatoužit po mé – a teď už i Emmině – smrti.

Hra lží je strhující šestidílná série o tajemstvích, lžích a děsivých následcích od Sary Shepardové, autorky úspěšné řady Roztomilé malé lhářky. Podle obou knižních předloh se také natáčejí televizní seriály, které vysílá americká stanice ABC Family. (Založil/a: al-ma)