Sedm dní bez

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Host - 2013
ISBN: 978-80-7294-782-9

Host (2013) 978-80-7294-782-9 288

Úterní ženy se odjíždějí postit. Pět rozdílných přítelkyň má společný cíl. Heslo dne zní: zpomalit, pročistit se, zhubnout. Na svůj každoroční výlet se vydávají do osaměle ležícího hradního hotelu Achenkirch. Čeká je sedm dní bez rozptylování. Bez telefonu a internetu, bez mužů a rodinných povinností, bez pracovních závazků. Ale bohužel i sedm dní bez jídla. Teoreticky. Mučivý hlad, přísná pravidla a problémy z domova, jež si přivezly s sebou, ohrožují úspěch terapie. Místo relaxace dochází k nedorozuměním, hádkám a bezesným nocím. Ovšem před nejtěžší zkouškou stojí Eva. Za masivní hradní zdi se vydává hledat svého neznámého otce. Zjistí, že některá tajemství by raději neměla nikdy vyjít na světlo… (Založil/a: al-ma)

Monika Peetz Monika Peetz
*??.??.1963

marta-b
  4. 6. 2015, 10:19
Zajímavý začátek i zápletka, ale děj se opravdu trochu moc táhnul. Bavilo mě sledovat pátrání po otci, ale podrobnosti o půstu mi přišly trochu nudné. Proto jen 3/5.
chrispe
  31. 10. 2013, 21:14
Je fajn "setkat" se opět se svýma známýma. Úterní ženy mě i tentokrát nezklamaly a já se s nimi velice ráda vydala na hrad Acherkirch. Neřekla bych, že je to tak "svěží" jako první díl, ale i tak se mi to moc líbilo. Nejvíc jsem si opět užila Estellu (jak jinak). Jestli se tyto kamarádky vydají ještě jinam (a pevně v to doufám!!), tak u toho budu zas.
karkulin1982
  29. 11. 2013, 8:10
I já jsem se ráda vrátila k vyprávění pětice kamarádek. Ze začátku jsem sice váhala,kniha neměla takový spád,ale pak jsem se nemohla odtrhnout a zjistit, kdo je tedy Evin otec.
Knihovnice25
  17. 3. 2015, 9:26
Ani druhé setkání s partou úterních žen mě nezklamalo. Bylo to opět příjemné čtení, ikdyž občas trochu vázl děj, no nicméně se určitě chystám i na třetí pokračování.