Superman: Poslední syn

Superman: Poslední syn Originální název: Superman: Last Son

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-262-6

BB art (2013) 978-80-7461-262-6 160

Donner, režisér prvního, již klasického filmu o Supermanovi s Christopherem Reevem v hlavní roli, prokázal stejnou zručnost i jako scénárista a vdechl svému hrdinovi skutečně lidské city.

Poté, co uprostřed Metropolis havaruje chlapec z Kryptonu, Clark Kent se jej rozhodne vychovat jako vlastního – zajistí mu dokonce i krycí identitu Christophera Kenta. Stát se členem Supermanovy rodiny však znamená sdílet všechny jeho nepřátele! Bizzaro, generál Zod, Lex Luthor a Četa Supermanovy zkázy – každý z nich vládne dostatečnou mocí, aby pro Supermana představoval hrozbu, a všichni chtějí získat Christophera pro sebe. Zatímco na nebi nad Metropolis zuří válka o jedno z nejpozoruhodnějších dětí světa, Superman je lapen v Přízračné zóně. Dokáže z ní Muž z oceli včas uniknout a znovu se ujmout role nejmocnějšího ochránce lidstva? (Založil/a: al-ma)

Rayen1
  17. 1. 2017, 13:52
Vždy jsem byl fanoušek spíše Marvelu a k tomuto komixu jsem se dostal čistě náhodou. Ale líbil se mi a pomalu jsem díky němu přišel na chuť i DC Universe. Pěkná kresba i příběh. Jen prosím naučte už někdo Supermana, že slipy se nosí pod kalhotami, ne na nich...