Hřbitov prasátek

Hřbitov prasátek
Originální název: Hřbitov prasátek
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Začínají prázdniny a do obce Labská Stráň přijíždí rodina učitele Josefa Vodrážky, která si zde pronajala na léto chalupu. Josef, jeho žena Jana, a jejich dcera Jarmilka, která trpí nechutenstvím, jsou z chalupy a jejího okolí nadšení. Hned první večer se Josef seznámí s podivínským sousedem Hroudou, který si jednak rád přihne, ale ještě raději mluví o tom, že přijeli do kraje, jak on říká: "Tajemnýho, kterej každýho poznamená a změní. Josef a jeho žen se těmto řečem zpočátku posmívají, ale postupem času zjistí, že se kolem nich skutečně odehrávají podivné věci, které vyvrcholí zmrtvýchvstáním Hroudovy ženy a oživením plyšové figurky prasete Bobíka.
Novela Hřbitov prasátek byla lehce inspirována knihou S.Kinga Řbitov zviřatek (Pet Sematary) (Založil/a: Markus1)

Marta11
  18. 3. 2014, 9:02
Naprosto super! Chvíli jsem se bála a pak hned vyprskla smíchy! Nádherná kombinace humoru a hororu!!!