S tebou už nikdy

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-87530-34-4

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-87530-34-4 360

Představte si, že byste našla toho pravého... a pak zjistila, že se ho nemůžete zbavit?

Když Lucy v osmnácti potká Nata, je to láska na první pohled. Lucy má jasno: on je ten pravý. V opojení první lásky se ti dva při západu slunce políbí pod benátským Mostem vzdechů a - jak praví legenda - jsou navždy nerozlučně spjati.
Avšak o deset let později už jeden o druhém skoro neví. Tedy až do té doby, než je osud znovu svede dohromady. Znovu. A znovu. A zase. Už se to nezdá být tak báječné jako tenkrát v Benátkách, ale pokud Nate není ten pravý, proč je tak zatraceně těžké se s ním rozejít?

Romantický příběh plný humoru o tom, jak to vypadá, když se dívčí sen o nalezení toho pravého splní do puntíku. (Založil/a: Kůstka)

moonchild
  10. 10. 2013, 14:20
Představte si,že byste našla toho pravého......a pak zjistila,že se ho nemůžete zbavit?Romantický příběh plný humoru o tom,jak to vypadá,když se splní sen do puntíku.
Trina1
  27. 12. 2014, 16:28
Chvílemi jsem si myslela, že knížku odložím, nicméně úspěšně jsem došla až do konce. Přiznávám, že jsem občas nějaký odstavec přeskočila, protože toto skutečně není můj šálek kávy. Čtivé to sice je, ale občas dost přeslazené, spousta neuvěřitelných náhod, hlavní hrdinka se místy chová jako puťka a vše je završeno medovým happyendem. Alexandra Potter se bohužel nezařadí k mým oblíbeným autorům.
GODZILA
  20. 3. 2014, 9:35
tahle knížka mě od dámy potter zase dost bavila a musím říct, že se mi vůbec nezamlouval ten nápad, najít toho pravého a pak se ho nemoct zbavit...ale knížka byla luxusní
Knihovnice25
  16. 12. 2013, 21:19
Po první zkušenosti s touto autorkou jsem k této knize přistupovala jako, že jí zkusím. Ale překvapila mě. Já a pan Darcy byla sice hezká kniha, ale poněkud předvídavá. Tohle je trochu z jiného soudku, přece jen hlavní hrdinka chce spíš najít lásku než se jí zbavovat :)
Marta007
  12. 5. 2015, 10:07
Knížku mi přinesla kamarádka s tím, že jí to fakt bavilo, takže jsem se do ní pustila. Jsem ráda, že jsem knihu nakonec dočetla až do konce. Na začátku mi to totiž přišlo jako dost náročné čtení, protože spisovatelský styl AP je poněkud hysterický - nikdo nikdy za žádných okolností nezůstává nad věcí, i když se jedná o naprostou pitomost. V průběhu čtení jsem si na to nějak zvykla, přestala to vnímat nebo se tam hlavní hrdinové nějak vyklidnili, autorce došla superlativa, nevím. Nápad zajímavý, při troše dobré vůle místy celkem vtipný, jinak klasická medová slaďárna se všemi prvky a neduhy tohoto žánru. Nechybí ani katarze v podobě změny životního postoje jedné z postav.
PéBé
  24. 4. 2014, 13:03
Neuvěřitelná trapárna! Ani jsem nedočetla, už na prvních stránkách bylo jasné jak to celé dopadne. Pro 12ti leté holčiny ok, jinak ztráta času
Silvina
  13. 8. 2013, 22:53
Nevím, jestli je to tím, že jsem od této autorky četla všechno, ale byla to nuda (i když ne větší než Pan Darcy). Vtipně napsáno,trochu překombinováno, klidně to mohlo být o polovinu kratší.