Uloupený život

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Ikar
ISBN: 978-80-249-1947-8

Ikar 978-80-249-1947-8 304

Příběh dívky, která se v jedenácti letech stala obětí únosu. Desátého června 1991 se Jaycee probudila jako jindy, ale netušila, že večer se už do svého pokoje nevrátí. Cestou do školy ji unesl neznámý muž, zavřel ji do vlhkého sklepa, kde ji znásilňoval a držel celých osmnáct let. Bez lékařské pomoci porodila dvě děti. V současné době vede nadaci na pomoc podobně postiženým rodinám. (Založil/a: Jamesová)

Morsie
  18. 6. 2013, 11:57
Knihy podle skutečných událostí většinou nebývají veselé - o téhle to platí dvojnásob. A právě proto by si ji měl přečíst každý. Každý by měl vědět o tom, jací strašní hajzlové chodí po tomhle světě, a co jsou schopní páchat. Tenhle příběh není žádná sranda, tenhle příběh vám do detailu popíše, jaké to je být unesená a vězněná, znásilňovaná a týraná. Je to pro otrlé, ale i ti méně otrlí by si měli Uloupený život přečíst. Nesmíme zavírat oči před tím, co se ve světě děje. Hodně emotivní kniha, kterou jsem četla ve společnosti kapesníků... nedivte se, až se jednou začtete, budete taky.