Wetemaa VII. - Koruna Élladu

Originální název: Wetemaa: Koruna Élladu

Straky na vrbě - 2013
ISBN: 978-80-87364-39-0

Straky na vrbě (2013) 978-80-87364-39-0 536

Sedm rytířů, kteří mají změnit osud země Éllad.
Sedm vyvolených, kteří budou psát její dějiny.
Sedm válečníků, kteří mají pokořit Ottwaru, zemi čar a kouzel.
Ale stačí, aby jediný zemřel, a věštba se nenaplní!
Jedno po druhém padají knížectví pod nadvládu Sutriwaxů, jejichž moc již sahá od mořských břehů k úpatí pohoří Dankradu. Jen Ottwarané ještě vzdorují, národ, v němž se rodí nejvíce čarodějek a mágů...
Přední Ottwaru získáš láskou, pravila věštba knížeti Anovi, a Zadní Ottwaru ovládneš, až se zmocníš jejího srdce.
Jak mylně si Ane věštbu vyložil, jakou cenu bude muset zaplatit za to, aby si na hlavu vložil korunu Élladu, a jakou cenu bude celá země Éllad platit za jeho jedno jediné chybné rozhodnutí..!
Příběh z dob, kdy po zemi kráčeli synové bohů; kdy i bohové přišli pohlédnout na bitvy smrtelníků a dokázali být stejně štědří, jako nesmiřitelní ve svém hněvu. (Založil/a: Desmond)

Miki2
  1. 9. 2016, 7:53
Četl jsem všechny předcházející knihy serie. Tuhle jsem bohužel nedočetl. Nějak me to nechytlo. Jinak ostatní dily super.
Bet
  26. 10. 2015, 22:36
Fantasy v severském duchu se potkává s našimi pohádkami. Nejsem typický čtenář fantasy, ale kniha měla spád, četla jsem ji jedním dechem a vše si živě představovala. Každý, kdo má rád příběhy z dob rytířských turnajů, udatných bojovníku a ze světa, kde čest je důležitější než život, se v této knize najde.