Malý miliardář

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Argo - 2013
ISBN: 978-80-257-0858

Argo (2013) 978-80-257-0858 236

Joe je boháč, přesně řečeno nejbohatší dvanáctiletý kluk v celé Británii. Má všechno, nač si vzpomene: vůz formule 1, kino, pět set párů sportovních bot, orangutana jako sluhu. A přece mu něco důležitého chybí: kamarád… Poprosí proto tátu, aby směl chodit (světe, div se!) do docela obyčejné školy, inkognito! Tím rozpoutá sérii bláznivých situací a neuvěřitelných trapasů, na jejímž konci Joe zjišťuje, že peníze a bohatství ke štěstí nestačí.

David Walliams vypráví o věcech, které jsou k pláči, tak brilantně a s takovou dávkou skvělého humoru, že budete plakat smíchy. Právem je kritiky označován za nového Roalda Dahla.
Překlad: Veronika Volhejnová (Založil/a: marta-b)

Ginnidlo
  29. 9. 2013, 11:00
Vtipná kniha pro malé čtenáře. Inteligentní humor, přítomný prodavač v trafice, jako v každé knize od Williamse.
niknikita
  16. 12. 2015, 13:37
Jestli se bude vnukovi líbit tak jako se líbila mně, tak to Ježíšek vybral skvěle! Vtipné a zábavné - přesně pro svět dospívajících - a nejen pro ně.
Matěj Horký
  4. 11. 2016, 20:52
Jedním z rádžomilů jsem i já.Malý miliardář je lepší než Pan Smrad'och a určitě se bude líbit menším čtenářům od 5 až do více let.