Batman: Soví tribunál

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Crew - 2013
ISBN: 978-80-7449-217-4

Crew (2013) 978-80-7449-217-4 176

Batman samozřejmě slyšel příběhy o gothamském Sovím tribunálu. O společenství, které se schází v hlubokých stínech a používá noční dravce jako svou vizitku. Slyšel o tom, že členové tohoto mocného tajného spolku jsou skutečnými vládci Gothamu. Ale Temný rytíř tyto zvěsti odmávl jako babské báchorky. Gotham bylo jeho město.
Až doteď.
Brutální zabiják zatíná své žiletkově ostré pařáty do nejlepších a nejznámějších osobností města - stejně jako do těch nejnebezpečnějších a nejvražednějších. A pokud jsou temné legendy pravdivé, jsou páni města ještě mocnější dravci, než si kdy Batman dokázal představit - a mají svá hnízda úplně všude...
Hvězdný tým složený ze scenáristy Scotta Snydera a Grega Capulla hrdě uvádí závratnou ságu tajemství a děsu! (Založil/a: Kůstka)

antoniana
  13. 2. 2015, 9:01
Ano, ano, ano. Po Tonym Danielovi, Johnu Laymanovi a nepovedeném Tichu Jepha Loeba konečně zas někdo, kdo umí udržet dějovou linku. Doufám, že utáhne i pokračování. Co se mi na komiksu líbilo:
* otáčení knihy - do strany, vzhůru nohama ... po pár stránkách jsem nevěděla, kam mám otočit další stránku
* je tam Dick Grayson - mám toho kluka ráda
* to, jak je nakreslený Joker a Jim Gordon
* to, jak Batman šílel
* Capullova kresba
Honzissis
  13. 8. 2016, 21:54
Tak scénáristicky slušně zvládnuté, Snyder pěkně stupňuje tempo. Ale co je na tomto komiksu mnohem lepší, tak určitě Capullova kresba, především psycho scény v labyrintu! Hodnotím toto dílko nadmíru dobře, příběh mě tedy úplně nevtáhl, ale vizuálně je to paráda. Doporučuji dál! Co se týče fanoušků Batmana, tak těm se to bude líbit určitě! Verdikt 85%.