Šalamoun promlouvá

Šalamoun promlouvá

Plot - 2013
ISBN: 978-80-7428-174-7

Plot (2013) 978-80-7428-174-7 208

Co přimělo význačné vědce, lékaře a badatele, aby se začali zajímat o zdánlivě náhodné setkání Dr. Erica Pearla s jedním z jeho pacientů? Co způsobilo, že toto setkání radikálně ovlivnilo jeho životní osudy a v konečném důsledku i osudy milionů dalších lidí… a stejně hluboce může proměnit i náš život? O jaký úkaz se vlastně jedná?
Ve svém světoznámém bestselleru Reconnection: Návrat k léčivé energii Dr. Eric Pearl odhalil, jak čerpat z širokého spektra energie, světla a informací, které nám byly dříve nedostupné. Tím čtenářům umožnil, aby si osvojili techniky energetického léčení, jež mohou nejen uzdravovat, ale i měnit život k lepšímu.
Nyní Dr. Pearl ve spolupráci s Frederickem Ponzlovem přináší čtenářům knihu, která může zcela změnit pohled lidstva na léčení, vědomí nebo jeho čtyřrozměrnou existenci zde na Zemi. Provázeni Šalamounem, inteligentní bytostí z jiné roviny bytí, jež k nám promlouvá ústy F. Ponzlova, můžete dojít k osobnímu hlubokému poznání jevu známého jako rekonektivní léčení. Nyní i vy můžete pochopit a využít tyto poznatky v každodenním životě. Poznatky, které způsobily revoluci ve světě léčení a milionům lidí poskytly klíč k nezměrné síle, kterou si každý z nás nese v sobě. Šalamoun promlouvá. (www.kosmas.cz) (Založil/a: lensha95)

#zdraví
Eric Pearl Eric Pearl