Nespoutaná

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Moba - 2013
ISBN: 978-80-243-5561-0

Moba (2013) 978-80-243-5561-0 280

Mladá a nenápadná Grace se o muže dosud nijak zvlášť nezajímala - až do chvíle, než ji během stáže v Londýně okouzlí charizmatický Jonathan Huntington, sice bohatý šlechtic, ale rozhodně žádný pohádkový princ... Stále hlouběji ji unáší do světa temných tužeb a oba se ztrácejí ve víru vlastního chtíče. Grace si však musí uvědomit, jak nebezpečné tohle všechno může být... (Založil/a: al-ma)

Nnelly
  19. 9. 2013, 4:12
Ta holka je blbá, zase... její chování na začátku jejich "vztahu" bylo tak debilní, až jsem si říkala, že jem našla konkurentku Any, tahle naštěstí nemá vnitřní bohyni (za to Jonathan neustále hmatá, tiskne a saje její pahorek a perlu, vážně perla se tam objevuje furt dokola, ař mě bolela hlava)... nechápu, že autorky tohle píšou, to si neuvědomujou, jak zesměšňujou svoje pohlaví?
Krom toho je to hrozně zrychlený, podobný knihy maj asi jakýsi nepsaný pravidlo, že nesměj trvat dostatečně dlouho na nějaký vývoj vztahu nebo tak..
S romantikou to nemá nic spolčného, ale tady dějová linka není založena jen na sexu a překvapivě tu i dějová linka je... až tak otevřený konec je ovšem na zabití
silvaren
  16. 12. 2013, 9:53
Až do prvního sexu jsem si říkala, že jsem konečně narazila na kvalitní erotickou knížku. Bohužel, od té chvíle se vše vezlo ve vyjetých kolejích 50 odstínů a tomu podobných. Sexuální scény jsou plné klišé a naprosto trapných výrazů a přirovnání. Grace sice není hloupá, ale naprosto nelogicky sebou nechává orat, a kromě několika promluv k sobě k samé se navenek chová jako nemyslící pipina.
mitulka
  12. 7. 2013, 22:12
Dalo by se říct, že kniha kopíruje Odstíny, ale v příběhu je jiná. A navíc - Grace není hloupá, ale je inteligentní mladá dívka a má všechny moje sympatie. :-)
Majkynka
  16. 10. 2013, 10:54
No tak takhle kniha mě překvapila a docela mile,musím říct že se mi to líbilo snad i víc než 50 odstínů.Sice opět hlavní hrdnka trochu naivní ale to asi jinak ani nejde :-) Hlavně kniha se čte uplně sama a ten konec, no už se těším na druhej díl :-)
Eunta
  15. 9. 2013, 10:38
Napodobenina na Fifty Shades, ale abych pravdu řekla, tento příběh mě zaujal mnohem více, než Fifty... Děj je lepší a čte se to samo. :-)
soviczka
  8. 8. 2013, 19:32
A já hloupá si myslela, že pekelnější "dílo", než jsou knihy od Sylvie Day, už nepotkám... Představte si erotický román sepsaný žákem třetí třídy základní školy, čemuž odpovídají jeho vyjadřovací schopnosti, hlavní hrdinové i svérázné představy o tom, co to vlastně je erotika. Škoda peněz, papíru, času.