Jak dokázat lásku

Originální název: Every Boy's Got One

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-360-9

BB art (2013) 978-80-7461-360-9 328

Autorka komiksů Jane Harrisová se doslova tetelí radostí, když se dozví, že má poprvé v životě jet do Evropy. Cílem cesty je malé italské městečko, v němž se má uzavřít sňatek jejích dvou kamarádů, s nimiž jede jako družička. Čtvrtým do party je družba ženicha, Cal Langdon. Ten ale Jane rozhodně nepadne do oka, jejich nevraživost je vzájemná, takže se oba vysloveně děsí společně stráveného týdne – a nic na tom nemění, že mají bydlet v překrásné italské vile v nádherné oblasti Marche. Ovšem když se přípravy na svatbu zadrhnou a zdá se, že se celý plán zhroutí, ukáže se, že to mohou napravit jedině Jane s Calem. Musejí proto odhodit vzájemné výhrady, pokud chtějí, aby se kamarádům nakonec podařilo vplout do manželského přístavu. Do čeho vplují oni sami, tím se nechte překvapit... (Založil/a: al-ma)

Keatin
  29. 8. 2013, 21:19
Ajajaj, tak tohle je průšvih, není to úplná hrůza, proto to hodnocení, ale ...jinak by si takové knihy mohla autorka odpustit. Pravda, slouží jí k duhu, že je to opravdu čtenářská jednohubka, díky struktuře knihy, avšak obsahově je to děs běs a autorka si může psát jakkoliv sentimentální a intimní doslov, jaký chce, mě nedojala. Já vím, měl mě odradit název knihy, když já ale chtěla oddechovku, na kterou se nemusím příliš soustředit, nicméně, i oddechovka má pro mě mít určitou kvalitu, té tato kniha nedosahuje.
Lucy Sisk
  4. 4. 2016, 19:49

Ať si říká kdo chce co chce, kniha mě svým humorem rozesmála. Stejně jako ty předchozí.
Monika Rodriguez
  11. 1. 2016, 8:22
S touto knihou jsem teda šlápla úplně vedle. Věková kategorie tak 18- :). Rádoby vtípky se opakují pořád dokola a zasmála jasem se snad jednou. Knížka by se dala trošku vyladit popisem Říma nebo přírody, kde skupinka lidí pobývala. Bylo to hodně, hodně jednoduché čtivo.