Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Hněv andělů

88%
4 17
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Hněv andělů
Autor:
Originální název: The Wrath of Angels
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Nejnovější vydání:
BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-361-6
Počet stránek: 400
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 24x v přečtených
v knihovně 11x v knihovně
k přečtení 34x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 2x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
BB art (2013) 978-80-7461-361-6 400

V hlubokých lesích Maine je objeven vrak letadla. Nikde se však ani nemihla zpráva o jeho zmizení, nikde nejsou žádná těla. Jen někteří lidé, dobří i zlí, po něm usilovně a velmi, velmi dlouho pátrají. To, co se ve vraku ukrývá, má mnohem větší cenu než peníze: je to seznam jmen mocných a vlivných mužů a žen, kteří zaprodali svou duši Ďáblu. Schyluje se k bitvě mezi těmi, kteří si přejí, aby seznam zůstal v tajnosti a těmi, pro něž představuje zásadní zbraň v boji proti silám temnot. V závodě na život a na smrt chce uspět i soukromý detektiv Charlie Parker, muž, který toho ví o podstatě Ďábla, jenž se snaží nalézt cestu, kudy prorazit na svět, víc než ostatní. Parker má ale zároveň strach, aby na seznamu neobjevil i své jméno. K vraku se stahují ale i další: krásná žena se zjizvenou tváří a chutí zabíjet, mlčící dítě, jež si pamatuje vlastní smrt, sériový vrah, který si říká Sběratel, jenž vidí ve jménech na seznamu jen další obětní beránky pro své spády… A jak rivalové postupují do nitra severoamerického Maine, aby se střetli uprostřed nekonečných lesů, netuší, že v jejich hloubi se ukrývá další tajemství. Někdo nebo snad něco pád letadla přežilo. A teď to čeká… (Založil/a: al-ma)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

anishta
100% 100% 100% 100% 100%
  27. 2. 2014, 17:04
Neznám předchozí knihy. Knihu mi půjčila mamka a začala jsem to číst aniž bych si zjistila, že autor napsal i něco předtím.:D Ups, ale nevadí, přimělo mě to k rozhodnutí, že určitě sáhnu po dalších příbězích Charlieho Parkera. Celkově se mi to hodně líbilo, ale ten konec byl na mě moc rychlý.
Bernadette
100% 100% 100% 100% 100%
  27. 12. 2015, 21:12
Skvělá kniha, ačkoli prostřední část je občas "vycpávková" a po navnadění v anotaci a strhující první části se může zdát možná trochu nudná. To co knihu ale skutečně sráží je jedna zásadní věc - překlad. To si to po sobě vůbec nekontrolují? Takových kostrbatých a nesmyslných vět! Za vše snad mluví tahle: "flirtovala s chlapy, kteří by mohli být jejím dědou, natož otcem". Jo a ta avizovaná hledačka v lese, která se dle popisu může zdát jako naprosto ústřední téma a hlavní zápletka knihy se objevuje až na posledních asi čtyřiceti stranách, což mne trochu zklamalo, ale stejně nemůžu jinak, než 5*
Gigant
100% 100% 100% 100% 100%
  14. 1. 2014, 21:32
Je pro mne těžké hodnotit tuto knihu jako stand-alone. Protože znám Connollyho předchozí díla, byla očekávání neuvěřitelně vysoká. Hněv andělů tato očekávání víceméně splnila. Kompaktní příběh dává opět možnost pokračování příběhu, a přesto je sám o sobě slušně zakončen. Nadpřirozeno se dostává skoro až do popředí, kniha je tedy hodně odlišná od předchozí - "Až na popel"; někomu tento styl může vyhovovat více, někomu méně.

5* - 90/100.