Indiana Jones Omnibus 3. Další dobrodružství 3

Originální název: Indiana Jones Omnibus 3: The Further Adventures 3

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-191-9

BB art (2013) 978-80-7461-191-9 336

Díky tvůrčímu týmu složenému z Lindy Grantové, Dannyho Bulanadiho a komiksové legendy Steva Ditka se hrdina, zrozený z Lucasovy lásky k dobrodružným pulpovým povídkám, vrací! Drsný archeolog doktor Henry „Indiana“ Jones dál prohledává celou planetu, aby našel vzácné artefakty. Touží poznat starodávné civilizace a neustále se snaží porazit vykradače hrobek. Jeho důvtip, vynalézavost a neodolatelný šarm ho dostaly daleko. Ale co se stane, když proti němu jeho nový nepřítel v honbě za nejvyšší mocí poštve mrtvé? To zjistíte v tomto omnibusu, ve kterém najdete i Kraťase, vnučku Buffalo Billa a oficiální adaptaci filmu Indiana Jones a poslední křížová výprava! V tomto omnibusu najdete sedm příběhů známého archeologa Indiany Jonese, mezi kterými nesmí chybět ani poslední z adaptací Indyho filmových příběhů – Indiana Jones a poslední křížová výprava. (Založil/a: al-ma)