Tarot - Práce se stínem

Tarot - Práce se stínem Originální název: Tarot - Shadow Work

Synergie
ISBN: 978-80-7370-099-7

Synergie 978-80-7370-099-7 252

Tarot – Práce se stínem ukazuje jak se osvobodit z okovů moci stínu. Prostřednictvím práce s Tarotem, psaní deníku, meditace, tvořivé vizualizace a práce se sny můžete stín vynést na světlo. Tato kniha je ideální pro všechny kdo se zotavují z těžké závislosti či nemoci a stejně tak pro všechny kdo chtějí hlouběji porozumět sami sobě. “Když se naše vnitřní situace nedostane na světlo uvědomění, zhmotní se nám v podobě našeho osudu.” — C.G. Jung Hluboko uvnitř našeho psyché drží naše podvědomí naše zakázané pocity, tajná přání a tvořivé impulzy. Časem začnou tyto “temné síly” žít svým vlastním životem a vytvoří stín—nezvladatelnou sílu nevyřešených vnitřních konfliktů a nevyjádřených emocí. Tarot – Práce se stínem ukazuje jak se osvobodit z okovů moci stínu. Tato kniha je ideální pro všechny kdo se zotavují z těžké závislosti či nemoci a stejně tak pro všechny kdo chtějí hlouběji porozumět sami sobě. (Založil/a: mitulka)