Základy astrologie

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-3957-6

Knižní klub (2013) 978-80-242-3957-6 160

Krásně ilustrovaná a čtenářsky přístupná kniha velmi srozumitelně odhalí mnohá tajemství astrologie. Poučíte se o základních vlastnostech jednotlivých slunečních znamení, odhalíte vliv planet na vlastnosti člověka a podle přehledných rad pak dokážete sami sestavit horoskop. Získané znalosti jistě prakticky využijete, přímo pro vlastní život i k lepšímu porozumění lidem, s nimiž jste si blízcí. (Založil/a: Nemo)

Morsie
  24. 6. 2013, 13:42
Je mi jasné, že mnoho lidí na astrologii nevěří, to je ostatně jejich věc. Já na ni věřím a je to i můj velký koníček. Proto jsem byla moc potěšená, když mi maminka koupila Základy Astrologie. Jsou to sice základy a někdo by mohl říct, že je to spíš pro pitomce, ale ono zase není to nejlepší, když narazíte na knížku, ve které polovině informací nerozumíte. Tady se vám to nestane a i tak se něco naučíte. Je to dobrá knížka a pro toho, koho astrologie baví je jako dělaná.
moonchild
  14. 10. 2013, 17:16
Poutavá a čtenářsky přístupná kniha vás srozumitelně seznámí s touto zajímavou vědou.Poučí vás o základních vlastnostech jednotlivých slunečních znamení...