Skrytá

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-4008-4

Knižní klub (2013) 978-80-242-4008-4 320

Neferet konečně ztratila důvěru upíří rady a byla sesazena z pozice velekněžky tulské Školy noci. Její moc to však téměř neoslabilo, a svými kouzly a krásou navíc dokáže snadno oklamat lidské obyvatele města a strhnout je na svou stranu. Zoey a její přátelé proti tomu bojují všemi možnými prostředky, ale v jejich vlastních řadách se objeví trhliny a kruh moci, na nějž spoléhají, není úplný. Další Neferetiny intriky, které ohrožují Zoeyinu nejbližší rodinu, by mohl překazit záhadný býčí chlapec Aurox, velekněžčin zdánlivě poslušný nástroj – pokud dokáže odolat Temnotě, která ho proti jeho vůli stále ovládá. Dostane šanci zvolit si správnou stranu? (Založil/a: Anet.17)

Jadelaine
  31. 5. 2015, 18:22
Už nemám sílu dočíst tuto ságu, pořád dokola se řeší to samé, všechno je příšerně zdlouhavé, spousta nudných dialogů o ničem....Celé by se to dalo zkrátit minimálně na třetinu. Klesající tendence kvality. Škoda...
Noctua
  29. 7. 2013, 13:23
Knihu jsem dočetla cca před třemi týdny a kdyby jste mě ulochtali, tak nedám dohromady o čem vlastně byla. Tak mnou protekla bez zrníčka vzpomínky nebo radosti ze čtení. Ale vlastně ano... na něco si vzpomínám.... tenhle příběh nikdy neskončí. Ach jo.
Knihovnice25
  5. 9. 2013, 11:36
já nevím, ale taky mi přijde že je to už o ničem :( Devátý díl jsem přelouskala takřkaz donucení, protože jsem četla i těch předchozích 8 tak jsem musela i 9., no a 10. mě teprve čeká... protože nechci přerušit serii. Kolik to vlastně má dílů?
Blondie
  11. 1. 2014, 15:01
Telenovela pro teenagery, nic moc navíc se k tomu říct nedá, aniž by člověk zabředl do poněkud pejorativních bažin. Ale jo, proč ne... když opravdu potřebujete nechat mozek odpočinout, je toto ideální četba. Jen se bojím, aby to paradoxně na tu naši makovici nemělo neblahý vliv.
Nikk
  10. 2. 2014, 19:31
Může mi už sakra někdo vysvětlit, co je to za brak? Hromada neskutečných sr***k. Předpokládám, že Zoey se bude zase rozhodovat mezi dvěma kluky. Ono to není o tom, že by byla perfektní, není. Je to o tom, že ji dělají pro kluky jako neodolatelnou. Už mě to vážně začíná štvát. Předchozí díly však byly horší v tomhle směru. Prosím, paní a slečno Castovy, buď přestaňte psát tyhle snůšky keců nebo to aspoň nedělejte jenom pro peníze. Melete z posledního, ale i kdyby jste neměli nic, budete mlít pořád.
-M
  4. 8. 2013, 16:52
Nevím proč, ale Školu noci jsem si celkem oblíbila, takže desátý díl jsem taky úspěšně přelouskala. Názory některých, že děj se mohl už dávno ukončit, nesdílím, podle mě je fajn, že příběh pokračuje dál, i když někdy je to pořád a to stejné dokola.. Mně se to líbí, strašně dobře se mi to čte, kniha přečtena za jeden den. I když čeho je moc, toho je příliš, tak doufám, že série skončí někdy u dvanáctého dílu. Co mě trochu mrzí je, že autorka dělá ze Zoey "slečnu dokonalou" a v ději knih mi to mnohokrát vadí, ale na druhou stranu to přebíjí výjimečné osobnosti každé další postavy, hlavně Afroditu jsem si oblibovala čim dál víc a víc. Takový stručný názor patřící i k celé sérii. :)
Tiffy
  16. 3. 2014, 20:10
Knížka se mi líbila až na konec, který se mi zdál hrozně rychle uťatý - jak si poradí s Neferet... Tenhle díl by měl být poslední.
Petrolejka
  11. 9. 2013, 21:38
Knížky se čtou jako po másle, sice je to zdlouhavé ale na druhou stranu obdivuju autorčinu fantazii a nápady pro nové zápletky...napíná čtenáře tedy dokonale...vživotě bych neřekla, že budu tento žánr číst a dokonce nedočkavě čekat na další díly! Tohle se nikomu nedá nutit, buď vás to baví a chytne a nebo ne...nic mezi není.