Mise

Mise

Podtitul: Na jedinci nezáleží. Záleží jen na misi.

Originální název: Boy Nobody
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Fortuna Teen - 2013
ISBN: 978-80-7321-707-5

Fortuna Teen (2013) 978-80-7321-707-5 352

Na jedinci nezáleží, záleží jen na misi. Potřebují perfektního vojáka. Někoho, kdo si dokáže zachovat chladnou hlavu. Někoho, kdo jedná bez soucitu, beze strachu, bez emocí. A proto vycvičili teenagera bez minulosti a beze jména. Je nenápadný, málokdo si ho všimne. Střídá města, školy, kamarády, na novém místě zůstane vždy jen krátce, ale pokaždé někdo zemře. Mise je splněna a on má před sebou nový úkol. Všechno je najednou jinak, když má zneškodnit starostu New Yorku. S jeho dcerou toho má mnoho společného a starosta mu připomíná otce. Hluboko uvnitř totiž sní o normálním životě, o lásce, o domově a o rodičích, o které přišel. Touží po obyčejném životě natolik, aby misi sabotoval? (Založil/a: al-ma)

IvannaManson
  11. 5. 2015, 17:00
Obsahuje SPOILER.
Ze začátku trochu nudná, ale pak mě začala bavit. Bylo to jednoduché oddechové čtení. Chtěla jsem dát tři hvězdičky, ale nakonec jsem se rozhodla pro čtyři, protože zabil Sam. Myslela jsem, že to bude taková ta nuda, že se zamiluje a happyend. Nakonec mě kniha příjemně překvapila a nebyla žádné klišé.