Staré dobré časy

Crew - 2009
ISBN: 978-80-87083-70-3

Crew (2009) 978-80-87083-70-3 144

1. díl komiksové série Živí mrtví

Kolik hodin má den, když jich půlku nestrávíte zíráním na televizi? Kdy naposled kdokoli z nás doopravdy pracoval, aby získal něco, co chtěl? Jak je to už dlouho, co kdokoli z nás doopravdy potřeboval něco, co chtěl?
Svět, který jsme znali, je pryč. Svět komerce a uspokojování zbytečných potřeb byl nahrazen světem přežití a zodpovědnosti. Epidemie apokalyptického rozsahu zachvátila celé lidstvo a přinutila mrtvé povstat a požírat živé. Společnost se rozpadla během několika měsíců.
Žádná vláda, žádné supermarkety, žádná pošta, žádná kabelovka.
Ve světě, jemuž vládnou mrtví, teď musíme konečně začít žít. (Založil/a: matrosh)

Hannie
  12. 7. 2012, 18:37
Nejdřív jsem byla ke komiksu trochu skeptická, ale nakonec jsem se z důvodu své lásky k zombie příběhům do něj pustila, a byla jsem opravdu mile překvapena. Těším se na další díly. :)
Honzissis
  13. 4. 2011, 21:41
Moc parádní komiks... úžasně odvedená práce malíře Tonyho Moora... příběhově taky pěkně provedené, i když trochu klišé, ale to k takovéhle zombíárně patří... prostě co dodat jeden z těch opravdu povedených komiksů!
knihoshit
  26. 1. 2015, 13:21
Každý kdo má rád zombie, bude naprosto spokojen s komiksy z řady Walking dead.
Seriál se skoro ve všech detailech liší, to v jaké postavy kdy zemřou, jakým způsobem,ale jinak prostředí zůstává stejne.
Fanoušci seriálu si rozhodně přijdou na své i v tomto díle.
TomPayer
  18. 12. 2014, 16:51
Začátek geniální série. Komiks vás nemusí na první pohled ohromit, ale když se začtete tak vás stáhne vlna .. Všech 12 prozatím vydaných dílů jsem přeletěl ani né za dva dny :) Komiks má vše co jsem od dobrého zombie komiksu očekával : akci, drama, krev a násilí, nadávky a hlavně velkou dávku komiksových citoslovců :D Udrží vás v napětí a uvidíte co se s lidmi bude dít když budou nuceni žít ve světě po zombie apokalypse, ale zároveň vám naservíruje porcování hlav, lidského masa a hromady vnitřností. Povinnost pro fandy oživlých mrtvol, ale i pro fanoušky kvalitních komiksů ... úžasné
Karel Kunst
  8. 11. 2014, 13:24
Přiznám se, že mě ke komiksu přivedl seriál, na němž je založený a musím říct, že Walking Dead mám díky tomu ještě raději :)