Hybrid

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-3971-2

Knižní klub (2013) 978-80-242-3971-2 312

Na druhé straně zeměkoule je na břehu Labe nalezeno lidské chodidlo, ale hamburská policie přistupuje k pátrání po jejím původu nanejvýš zdrženlivě. Novinář Tom Hiller větří velkou story. Společně s Julií, studentkou medicíny, začnou pátrat na vlastní pěst. A objevují neuvěřitelné: Jistý švýcarský farmaceutický koncern provádí v brazilském pralese hrůzné experimenty. A političtí představitelé před tím zavírají oči… (Založil/a: Tuleník)

Andreas Wilhelm Andreas Wilhelm
*??.??.1971

JarKun
  6. 7. 2016, 10:30
Opět první setkání s autorem, náhodný výběr v knihovně. Byl jsem však překvapený. Kniha je čtivá, má spád, děj je zajímavý. A tak, jak se zpočátku člověk hybridů bál, nakonec si získaly sympatie a byli až dojemní. Skvělá kniha s horrorovým nádechem.
Francesco
  28. 1. 2014, 8:32
Knihou jsem byl mile překvapen. Po pomalejším rozjezdu kniha nabrala spád a bylo skoro nemožné se od knihy odtrhnout. Místy byl děj až hororový a to mám rád :-) Kniha se velmi dobře četla, autor skvěle vystihl hlavní hrdiny. Doporučuji k přečtení.