Voda a léčivá síla modlitby

Voda a léčivá síla modlitby

Podtitul: Odhalení skrytého kódu univerzálního jazyka vodních krystalů

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Eminent - 2006
ISBN: 80-7281-273-4

Eminent (2006) 80-7281-273-4 150

Mnoho let fascinují svět výzkumy, které provádí japonský badatel Masaru Emoto s „obyčejnou“ vodou. V jejích krystalech objevil společný kód, který lidé hledají odedávna: Zjistil, že voda věrně zrcadlí vše, co se děje v naší mysli, a že probouzí naši podvědomou paměť. Důkazem jsou fotografie v jeho fascinující knize Voda a léčivá síla modlitby. Tato výjimečná publikace seznamuje s modlitbou jako harmonickou vibrací, v jejíž moci je zbavit svět násilí. Zároveň je unikátním fotoalbem: Při pohledu na nádherné snímky porozumíte podstatě náboženství a modlitby, vztahu člověka a kosmu. Masaru Emoto jde ovšem ještě dál. Nabízí odpovědi na klíčové lidské otázky „kdo jsme, odkud přicházíme a proč jsme zde“. Po přečtení této knihy vám také bude připadat mnohem srozumitelnější i velká neznámá dnešního lidstva - co se stane, až zemřeme. (Založil/a: Nika_D)