Jak se hubne v Čechách

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Mladá fronta - 2011
ISBN: 978-80-204-2521-8

Mladá fronta (2011) 978-80-204-2521-8 160

Zajímají se Češi o diety a hubnutí, zdravý životní styl a pohyb? Nebo raději svůj čas tráví vleže u televize? To jsme se vydali zjistit s časopisem Dieta a týmem odborníků během Dietatour po několika městech ČR. Pojem zdravý životní styl jsme skloňovali ve všech možných pádech a učili všechny, kdo projevili zájem, jak zdravě vařit, odpočívat i relaxovat. Zvedali jsme sebevědomí a sebedůvěru, cvičili na Power Plate a učili všechny přemýšlet nad tím, co nakupují, z čeho vaří a co to vlastně jedí. Odpověděli jsme na stovky a tisíce otázek. Odpovědi na ty nejčastější z oblasti psychiky, hubnutí a výživy, ale také pohybu najdete v naší knize. (Založil/a: Nika_D)

MisulkaFranc
  14. 1. 2014, 14:28
Knížka, která může zaujmout hodně čtenářů a každý si z ní určitě něco odnese. Přečetla jsem ji s chutí a určitě mohu všem doporučit. Podle mého je to zajímavý nápad. Možná bych jen změnila název knížky. O hubnutí v Čechách se nedozvíme nic zvláštního, ale rady odborníků jsou zajímavé a hlavně přínosné.