Stín Xel'Nagů

Originální název: StarCraft: Shadow of the Xel'Naga

Fantom Print - 2005
ISBN: 80-86354-56-3

Fantom Print (2005) 80-86354-56-3 219

Bhekar Ro: ponurý a zapadlý svět kdesi na okraji Terranské samosprávy. Když však jedna zvláště zuřivá bouře odkryje záhadný artefakt mimozemského původu, planeta se rázem promění v nejcennější poklad terranského sektoru. Po artefaktu však touží i Zergové, stejně jako Protossové. Na Bhekar Ro se okamžitě vrhají bojechtivé armády, aby získaly zapomenuté tajemství nejmocnější rasy, jaká kdy existovala. Jaké je však skutečné dědictví Xel´Nagů? Je to dar nebo prokletí? (Založil/a: Cibulka)

Gabriel Mesta Gabriel Mesta
*27.03.1962

StepanHrouda
  18. 8. 2013, 13:01
Asi nejnesmyslnější kniha jakou jsem kdy čet (a to jsem Starcraftem žil několik let) - nevím jestli za to může překlad nebo už to takový peklo bylo v originále. Naprostý spisovatelský diletantství, hlavně popis bitvy ještě nikdy nestál za takovou bačkoru.

No alespoň jsem díky této knize zjistil, že na ČBDB jde udělit i 0 hvězdiček :)
Snow
  20. 10. 2010, 0:57
První kniha kterou jsem ze ságy StarCraft četl. Už je to sice dávno, takže moc věcí nenapíšu, ale jedno přeci jen: Pokud máte svět SC v krvi minimálně tak jako já, knihu si jednoznačně musíte přečíst!