Vlci s odznakem

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nová Forma s.r.o. - 2013
ISBN: 978-80-7453-360-0

Nová Forma s.r.o. (2013) 978-80-7453-360-0 220

Děj této knihy se odehrává v jednom krajském městě a vypráví skutečný příběh mladíka, který se rozhodl věnovat ostraze majetku.
Na začátku 90.let, kdy začal hrdě oblékat uniformu nově vznikajících bezpečnostních agentur, byl trochu naivní, plný ideálů a představ o tom, že dobro, jehož symbolem pro něj byla uniforma a odznak, vždy zvítězí. V průběhu uplynulých dvaceti let však postupně tuto hrdost ztrácel, protože v uniformách s odznakem se skrývalo příliš mnoho darebáků a to nejen mezi obyčejnými strážnými. A tak se postupně věnuje boji proti svým kolegům více než proti vnějším pachatelům. Bohužel s menším úspěchem a proto vznikla tato kniha, aby odkryla zákulisí tohoto oboru a snad přiměla alespoň některé lidi k zamyšlení. www.vlcisodznakem.cz (Založil/a: Andy Lázeňský)

Andy Lázeňský
  26. 6. 2013, 19:14
Taková byla moje práce, miloval jsem jí i nenáviděl. Tuto knihu jsem napsal podle skutečných událostí, které jsem během své dlouholeté služby osobně prožil. Všechny rozhovory i události jsem se snažil podle vlastních vzpomínek popsat co nejpřesněji, všechny v ní zmiňované postavy jsou skutečné a osobně jsem je znal.
Andy Lázeňský