Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Vlci s odznakem

0%
0 0
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Vlci s odznakem
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nejnovější vydání:
Nová Forma s.r.o. - 2013
ISBN: 978-80-7453-360-0
Počet stránek: 220
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nová Forma s.r.o. (2013) 978-80-7453-360-0 220

Děj této knihy se odehrává v jednom krajském městě a vypráví skutečný příběh mladíka, který se rozhodl věnovat ostraze majetku.
Na začátku 90.let, kdy začal hrdě oblékat uniformu nově vznikajících bezpečnostních agentur, byl trochu naivní, plný ideálů a představ o tom, že dobro, jehož symbolem pro něj byla uniforma a odznak, vždy zvítězí. V průběhu uplynulých dvaceti let však postupně tuto hrdost ztrácel, protože v uniformách s odznakem se skrývalo příliš mnoho darebáků a to nejen mezi obyčejnými strážnými. A tak se postupně věnuje boji proti svým kolegům více než proti vnějším pachatelům. Bohužel s menším úspěchem a proto vznikla tato kniha, aby odkryla zákulisí tohoto oboru a snad přiměla alespoň některé lidi k zamyšlení. www.vlcisodznakem.cz (Založil/a: Andy Lázeňský)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Andy Lázeňský
  26. 6. 2013, 19:14
Taková byla moje práce, miloval jsem jí i nenáviděl. Tuto knihu jsem napsal podle skutečných událostí, které jsem během své dlouholeté služby osobně prožil. Všechny rozhovory i události jsem se snažil podle vlastních vzpomínek popsat co nejpřesněji, všechny v ní zmiňované postavy jsou skutečné a osobně jsem je znal.
Andy Lázeňský